Serwis jest częścią portalu portal regionalny

studniówki » Studniówki 2012 - Artykuły

dodano: 17 stycznia 2011, 11:00

tagi:imprezastudniówkiTarnobrzegzabawazdjęcia

Kolejne studniówki za nami. W Tarnobrzegu bawili się do białego rana

Grzegorz Lipiec

530 maturzystów oraz zaproszonych gości bawiło się w sobotę na studniówce w L.O. im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych numer 1 w Tarnobrzegu na studniówce bawiło się 110 tegorocznych maturzystów.

Na studniówkach w tarnobrzeskich "Koperniku" i "Prymasówce" zabawa była przednia.

Na studniówkach w tarnobrzeskich "Koperniku" i "Prymasówce" zabawa była przednia.

(fot. Grzegorz Lipiec)

Uśmiechnięci maturzyści wraz ze swoimi partnerami oraz partnerkami bawiło się w sobotę na studniówkach w murach dwóch tarnobrzeskich szkół ponadgimnazjalnych: "Kopernika” oraz popularnej "Prymasówki”.

Wiele przygotowań

Kilka tygodni przygotowań i próba generalna po okiem nauczycieli, dały rezultaty. W sobotę maturzyści z dziewięciu klas "Kopernika” wraz z osobami towarzyszącymi, odtańczyło tradycyjnego poloneza, rozpoczynając tym samym swój bal studniówkowy. Przyglądali im się nauczyciele i rodzice, a było co oglądać. Każda klasa przygotowała swój układ taneczny.

Zobacz więcej: serwis Studniówki 2011

Po polonezie przyszedł czas na podziękowania uczniów oraz wystąpienia: przedstawiciela rodziców, dyrektora szkoły Dariusza Bożka oraz przedstawicieli lokalnego samorządu, Wojciecha Malickiego, doradcy prezydenta Tarnobrzega ds. kontaktów z mediami i Dariusza Kołka, przewodniczącego rady miejskiej.

- Rozpoczynając bal studniówkowy od poloneza zdaliście taneczny egzamin swojego życia. Teraz życzę wam, abyście za 100 dni zdali, jak najlepiej maturę - powiedział Dariusz Bożek, dyrektor tarnobrzeskiego "Kopernika”.

Noc szaleństw na parkiecie rozpoczęto walcem, w którym maturzyści radzili sobie znakomicie. Uczniowie z "Kopernika” bawili się do białego rana. Na parkiecie dominowała mieszkanka najnowszych przebojów przeplatanych nieśmiertelnymi hitami, które serwował zgromadzonym zespół U.S.C.

Szaleństwa na parkiecie

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych numer 1 w Tarnobrzegu studniówka odbywała się w szkole. Tutaj, także tradycji stało się zadość i bal rozpoczął się od poloneza.

Po części oficjalnej 110 tegorocznych maturzystów bawiło się w pięknie przystrojonych wnętrzach szkoły do "białego rana”. Do tańca młodzieży przygrywał zespół muzyczny.

Zobacz więcej: serwis Studniówki 2011

Forum

  • Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press sp. z o.o. 2001-2015