Zadyma w night clubie Olimp w Budziwoju. Wieczór kawalerski przerodził się w bójkę

Dodano: 24 października 2010, 18:00 Autor:

Przyjechali do "Olimpu” w Budziwoju na wieczór kawalerski. Było ich siedmiu. Popili i zaczęli zadymę. Dostało się barmanowi, ochroniarzowi, a także właścicielowi lokalu i jego żonie.

Wieczór kawalerski to nowa tradycja, która wchodzi w nasze życie. Coraz więcej młodych mężczyzn urządzatakie imprezy .

Tak było też w piątkową noc. Grupa przyjaciół żegnała stan kawalerski swojego kolegi w lokalu "Olimp” w dzielnicy Budziwój. Około godz. czwartej zaczęli rozrabiać. Na ich zachowanie zareagował jeden z barmanów, więc dostał cięgi. Potem ochroniarz próbował uspokoić szarpiących się młodych ludzi, jego też pobili. Wskoczyli za bar, zaczęli tłuc butelki. Ktoś krzyknął: "Policja jedzie”, więc wybiegli z lokalu.

Natknęli się na właściciela i jego żonę, więc ich też pobili. Wsiedli do samochodu na angielskich rejestracjach i odjechali. Jeden nie zdążył uciec, schował się w toalecie, ale znalazła go ochrona lokalu i przekazała policji.

Właściciel night clubu "Olimp" zawiadomił policję. Ta już w trakcie jazdy na miejsce zdarzenia, zatrzymała podejrzanych mężczyzn. Siedzieli w samochodzie, zaparkowanym przy ul. Karmelickiej w Rzeszowie. Mają od 27 do 34 lat, badania wykazały odpowiednio od 0.98 do 1.88 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Trafili do aresztu.

- Za czyny jakich się dopuścili, grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności – wyjaśnia Zbigniew Kocój, rzecznik komendy miejskiej policji w Rzeszowie.

Czytaj więcej o:
  • Budziwój
  • impreza
  • Olimp
  • pobicie
  • policja
  • Rzeszów
  • wieczór kawalerski
  • zadyma
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z dystrybucją »

Kontakt z AR24 »

Zadzwoń 0 800 669 469

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy społecznościowe

nowiny24 są częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.nowiny24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.