Przemyski Komitet Obywatelski: stawiamy na ludzi, którzy już odnieśli sukces

Dodano: 20 października 2010, 9:15 Autor:

Przemyski Komitet Obywatelski pierwszy zarejestrował listy swoich kandydatów w wyborach samorządowych. Przedstawił ich podczas konferencji prasowej.
Przemyski Komitet Obywatelski deklaruje, że stawia na ludzi, którzy już odnieśli sukces i wiedzą jak go powtórzyć w działalności samorządowej.

Przemyski Komitet Obywatelski deklaruje, że stawia na ludzi, którzy już odnieśli sukces i wiedzą jak go powtórzyć w działalności samorządowej. (fot. Norbert Ziętal)

Kandydatem Przemyskiego Komitetu Obywatelskiego na prezydenta Przemyśla jest Roman Stępka, prywatny przedsiębiorca i prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Przemyślu. "Jedynkami” w okręgach będą Aleksandra Sołga, Jan Piszak, Wojciech Kłyż i Roman Stępka.

Ponadto Wojciech Dudzik, Witold Domański, Marek Sas, Adam Gut, Robert Siera, Artur Demski, Krzysztof Skowron, Stanisław Marko, Andrzej Próchnicki, Damian Duczyński, Adam Bacza, Monika Wołoszyn, Arkadiusz Południak, Anna Rybiałek, Wojciech Hryniszyn, Marek Sosnowski, Maria Mirona Buszkowska – Kosterkiewicz, Ryszard Bukowski, Piotr Gdula. Ryszard Mauthe, Elżbieta Pawłowska, Piotr Gierczak, Iwona Dorotiak, Henryk Hajduk, Helena Warda, Tadeusz Markiewicz, Czesław Kwiatkowski i Ewa Frankowska.

- Postawiliśmy na ludzi, którzy już mają jakiś sukces i wiedzą, jak go odnieść w działalności samorządowej. Mówimy: dość polityki w samorządach. Miasto jest niczym innym, jak dużym przedsiębiorstwem. Dlatego musi nim rządzić gospodarz, a nie polityk. Mamy program konkretów – mówi Jan Piszak.

Twierdzą, że obecnie Przemyśl jest zamknięty na osoby z zewnątrz, w tym inwestorów.

- Mam wrażenie, że wielki biznes jest lekceważony, a uwagę skupia się na czymś mniej istotnym. Kiedyś zaprosiliśmy jednego z najbogatszych ludzi w Polsce, osobę o wielkich wpływach na świecie. Chodzi o Adama Górala z Rzeszowa, działającego w branży informatycznej. Chciał inwestować w naszym mieście. Prezydent poświęcił mu trzy lub cztery minuty. To jest nieporozumienie – mówi Stępka.

Czytaj więcej o:
  • inwestycje
  • polityka
  • Przemyśl
  • Przemyski Komitet Obywatelski
  • Roman Stępka
  • wybory
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z dystrybucją »

Kontakt z AR24 »

Zadzwoń 0 800 669 469

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy społecznościowe

nowiny24 są częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.nowiny24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.