Firma Carlson Wagonlit Travel ze Świlczy k. Rzeszowa zatrudni 80 osób

Dodano: 28 sierpnia 2009, 9:30 Autor:

Bernadeta Obidowicz: - Nasze centrum przechodzi na tryb całodobowy. Potrzebujemy 80 nowych pracowników.

Bernadeta Obidowicz: - Nasze centrum przechodzi na tryb całodobowy. Potrzebujemy 80 nowych pracowników. (fot. Fot. Krzysztof Kapica)

Rusza nabór pracowników do firmy, która zajmuje się zarządzaniem podróżami służbowymi biznesmenów z całej Europy. Jej siedziba mieści się w Świlczy koło Rzeszowa.

Warunkiem przyjęcia jest bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego języka obcego angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego lub włoskiego.

- Aktualnie obsługujemy klientów biznesowych z 20 krajów Europy – wyjaśnia Bernadeta Obidowicz, specjalista ds. personalnych CWT. – Organizujemy dla wyjeżdżających w delegacje przeloty, przejazdy, rezerwujemy hotele. Pracujemy na cztery zmiany. W tej chwili jest nas 72 osoby, a w tym naborze planujemy zatrudnić około 80 pracowników.

Czekamy do 10 września

Nabór kandydatów na stanowisko konsultanta ds. podróży trwa do 10 września. Osoby, które zostaną przyjęte do pracy czeka dwumiesięczne szkolenie.

- Tematyka jest szeroka, od geografii po specjalistyczne systemy rezerwacyjne – tłumaczy Bernadeta Obidowicz. – Po takim szkoleniu zdaje się testy i potem można już siadać do komputera, założyć słuchawki i pracować.

Warunki pracy, jakie oferuje CWT są bardzo dobre. Duże klimatyzowane pomieszczenia, nowoczesny sprzęt, zaplecze socjalne.

- Naszym pracownikom oferujemy bardzo dobre zarobki, prace w systemie czterozmianowym, szkolenia, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i kupony obiadowe – dodaje Bernadeta Obidowicz. – Od grudnia przechodzimy na system pracy 24/7, czyli 24 godziny, siedem dni w tygodniu.

To ciekawa praca

Zuzanna Bednarczyk pracuje w firmie od dwóch lat. Znakomicie mówi po angielsku, uczy się też hiszpańskiego i włoskiego.

- To naprawdę ciekawa praca, w młodym zespole – zapewnia. - Są lepsze i gorsze dni, jak wszędzie, ale jak się trafi miły klient, z którym się fajnie rozmawia to satysfakcja jest ogromna. Dziennie obsługuje około 15 klientów, a rekord to było 44 osoby. Czasami zdarzają się też zabawne sytuacje, pamiętam kiedyś jeden z klientów zażyczył sobie, żeby pokój w hotelu, który mu rezerwowałam miał różowe ściany. Załatwiłam.

CWT ma swoją siedzibę w Świlczy w budynku hotelu "Nowy Dwór”. Chętni mogą wysyłać oferty na adres e-mail b.obidowicz@cwt-ecenter.com.

Czytaj więcej o:
  • Świlcza
  • biznes
  • praca
  • Rzeszów
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z dystrybucją »

Kontakt z AR24 »

Zadzwoń 0 800 669 469

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy społecznościowe

nowiny24 są częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.nowiny24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.