Dart. Piotr Dyderski wygrał w Siódemce

Na zdjęciu do tarczy mierzy Daniel Moskal, drugi zawodnik turnieju rozegranego w Siódemce. Obok Dariusz Wójciak. archiwum
Piotr Dyderski zajął pierwsze miejsce w, rozegranym w rzeszowskim klubie "Siódemka", I Turnieju Amatorów w Darta Angielskiego o puchar "Uklei".

Dyderski w finale trafił na Daniela Moskala. Popularny "Ukleja" w grach grupowych szedł jak burza, ale w finale nie miał wiele do powiedzenia, przegrywając z Dyderskim 0-2. Trzecie miejsce przypadło Dariuszowi Wójciakowi, który w "małym finale" pokonał Romana Polnego 2-0.
Pozostałe lokaty zajęli: 5. Roman Buż, 6.Maciej Górecki, 7. Bartek Burz, 8. Michał Pieczonka. Drugi turniej odbędzie się już w czwartek . Początek gier - godzina godz.18.. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich amatorów rzucania lotkami.