Jesteś tu: Strona główna AKTUALNOŚCI Artykuł

Krosno > Podejrzani o uliczne rozboje w areszcie

Dodano: 4 lutego 2008, 18:20 Autor:

Policja zatrzymała dwóch z trzech podejrzanych o rozboje w Krośnie i Głowience. Ofiary atakowali na ulicy, bili i okradali.

W czwartek (31 stycznia ) ok. godz. 22, w Głowience, wracający do domu 37-letni mężczyzna został niespodziewanie powalony na ziemię przez trzech napastników. Przestępcy bili go i kopali po całym ciele, zabrali mu telefon komórkowy. Pobity mężczyzna zdołał dotrzeć do domu. Rodzina wezwała pogotowie ratunkowe. W szpitalu okazało się, że 37-latek ma połamaną w trzech miejscach nogę.

Następnej nocy (1 na 2 lutego) policja została powiadomiona o kolejnym rozboju, tym razem na ul. Tkackiej w Krośnie. Trzech napastników zaatakowało wracającego do domu 32-letniego mężczyznę. Przewrócili go na chodnik, bili. Stracił kilkaset złotych i telefon komórkowy.

Policja ustaliła podejrzanych o popełnienie tych przestępstw mieszkańców powiatu krośnieńskiego. Dwaj z nich, 18-letni Daniel P. i 20-letni Tomasz W. zostali zatrzymani i decyzją Sądu Rejonowego w Krośnie tymczasowo aresztowani na okres 2 miesięcy. Trzeci mężczyzna jest jeszcze poszukiwany.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Jarosław > Radni uchwalili budżet miasta

Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z dystrybucją »

Kontakt z AR24 »

Zadzwoń 0 800 669 469

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy społecznościowe

nowiny24 są częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.nowiny24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.