Jesteś tu: Strona główna AKTUALNOŚCI Artykuł

Padew Narodowa > Kobieta raniła nożem konkubenta

Dodano: 11 grudnia 2007, 7:30 Autor:

Zarzut usiłowania zabójstwa usłyszała 32-letnia Katarzyna P., która kilka dni temu ciężko raniła nożem swojego konkubenta. Za podobne przestępstwa była już karana.
Przeczytaj więcej

- Sąd przychylił się do naszego wniosku i aresztował tymczasowo podejrzaną. Kobieta częściowo przyznała się do stawianych jej zarzutów - mówi prokurator Marek Grela z Prokuratury Rejonowej w Tarnobrzegu.

Zdarzenia rozegrały się kilka dni temu w Padwii Narodowej, w mieszkaniu konkubenta Katarzyny P. Ona nie ma miejsca stałego zameldowania. Jest matką siedmiorga dzieci, wszystkie przebywają w domach dziecka.

Feralnego wieczoru kobieta piła alkohol z konkubentem oraz dwoma kolegami. Kiedy towarzystwo było mocno nietrzeźwe, Katarzyna P. miała powiedzieć do "przyjaciela”, że od niego odchodzi.

Doszło do awantury i szarpaniny. Kobieta wyszła do kuchni i przyszła z nożem. Uderzyła konkubenta dwa razy w okolice klatki piersiowej.

Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala. Kobieta została zatrzymana przez policję. Okazało się, że 2 lata temu tarnobrzeski sąd skazał ją, za dźgnięcie nożem konkubenta, na 2 lata więzienia w zawieszeniu na 5.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Podkarpacie > 3 mln zł dla wsi

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z dystrybucją »

Kontakt z AR24 »

Zadzwoń 0 800 669 469

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy społecznościowe

nowiny24 są częścią grupy Media Regionalne
Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.nowiny24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Mediów Regionalnych i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.