Padew Narodowa > Kobieta raniła nożem konkubenta

Padew Narodowa > Kobieta raniła nożem konkubenta

ram

Nowiny

Aktualizacja:

Nowiny

Zarzut usiłowania zabójstwa usłyszała 32-letnia Katarzyna P., która kilka dni temu ciężko raniła nożem swojego konkubenta. Za podobne przestępstwa była już karana.
- Sąd przychylił się do naszego wniosku i aresztował tymczasowo podejrzaną. Kobieta częściowo przyznała się do stawianych jej zarzutów - mówi prokurator Marek Grela z Prokuratury Rejonowej w Tarnobrzegu.

Zdarzenia rozegrały się kilka dni temu w Padwii Narodowej, w mieszkaniu konkubenta Katarzyny P. Ona nie ma miejsca stałego zameldowania. Jest matką siedmiorga dzieci, wszystkie przebywają w domach dziecka.
Feralnego wieczoru kobieta piła alkohol z konkubentem oraz dwoma kolegami. Kiedy towarzystwo było mocno nietrzeźwe, Katarzyna P. miała powiedzieć do "przyjaciela", że od niego odchodzi.

Doszło do awantury i szarpaniny. Kobieta wyszła do kuchni i przyszła z nożem. Uderzyła konkubenta dwa razy w okolice klatki piersiowej.

Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala. Kobieta została zatrzymana przez policję. Okazało się, że 2 lata temu tarnobrzeski sąd skazał ją, za dźgnięcie nożem konkubenta, na 2 lata więzienia w zawieszeniu na 5.

Komentarze

ktos

Wszystkie komentarze (1) forum.nowiny24.pl

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy na nowiny24.pl

Wideo