4 liga. Start Pruchnik przegrał z Partyzantem Targowiska. Druga połowa zdecydowała

kostek
Partyzant (zielone stroje) z Pruchnika wywozi komplet oczek.
Partyzant (zielone stroje) z Pruchnika wywozi komplet oczek. Grzegorz Kostka
Partyzant, jeśli chciał zachować choć cień nadziei na utrzymanie musiał ten mecze bezwzględnie wygrać i sztuka ta mu się udała.

Od pierwszych minut obie drużyny nie zamierzały się bronić. Każda ze stron stworzyła sobie w pierwszej połowie kilka sytuacji podbramkowych. Udało się wykorzystać po jednej z nich. Wynik meczu otworzył Oleg Moskalets. Gdy wydawało się, że to goście zejdą na przerwę z jednobramkową zaliczką, bramkę wyrównującą zdobył Norbert Czarniecki.

Po przerwie powtórzyła się sytuacja z meczu z Orłem Przeworsk. I tym razem po remisowej pierwszej odsłonie, Start w drugiej stracił bramki i przegrał mecz. Co z tego, że gospodarze próbowali akcji ofensywnych jak to goście zdobywali bramki. Wpierw na prowadzenie Partyzanta wyprowadził Oleg Moskalets. Dwanaście minut później prowadzenie gości podwyższył Mateusz Filar. Wynik ustalił w samej końcówce wynik ustalił Valerij Nikitchuk.

Start Pruchnik - Partyzant Targowiska 1:4 (1:1)

Bramki: 0:1 Moskalets 32, 1:1 Czarniecki 43, 1:2 Moskalets 55, 1:3 Filar 67, 1:4 Nikitchuk 90.

Start: Madejowski – Stecko, M. Mikłasz (76 Pilch), Czura (62 Trelka), K. Mikłasz ż, Stanik, Czarniecki (77 Kubas), Jarosz (53 Parawa), Gemra ż, Drzymała (85 Tuleja), Bochnak (85 Mucha). Trener Maciej Mikłasz.

Partryzant: Niemiec – Pelczar, Prykhodko, Stodolak, Nikitchuk,Moskalets, Filar (83 Kozioł), Penar (58 Haznar), Szczurek, Chmielowski, Szubrycht ż (70 Kamola). Trener Mateusz Ostrowski.

Sędziował Ziemba (Rzeszów). Widzów: 100.