4 liga podkarpacka. Rezerwy Stali Rzeszów pokonały Izolator Boguchwała w meczu kontrolnym

Karol Pieniążek
Gracze Izolatora okazali się słabsi od rezerw Stali Rzeszów.
Gracze Izolatora okazali się słabsi od rezerw Stali Rzeszów. Michał Czajka
W czwartym sparingu obu ekip podopieczni Sławomira Szeligi pokonali 3:1 Izolator Boguchwała.

Początek meczu był wyrównany, a pierwsza bramka padła dopiero pod koniec pierwszej połowy, której autorem był Jakub Lorek.

Bardzo dobrą zmianę dał wprowadzony w drugiej części Kacper Pieniążek, który w przeciągu 10. minut dwa razy trafił do bramki rywali. Izolator było stać jedynie na gola honorowego, którego zdobył Przemysław Nalepka, po asyście zawodnika testowanego.

Obie drużyny testowały nowych zawodników. Trener Sławomir Szeliga przyglądał się dwóm zagranicznym piłkarzom na pozycjach środkowego pomocnika i skrzydłowego.

Natomiast Izolator testował pięciu piłkarzy, bramkarza, środkowego obrońcę, prawego i lewego wahadłowego, oraz napastnika.

Stal II Rzeszów - Izolator Boguchwała 3:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Jakub Lorek, 2:0 Kacper Pieniążek, 3:0 Kacper Pieniążek, 3:1 Przemysław Nalepka.

Stal: Raciniewski (60 Wierzchowski) – Ofiara, Paśko, Guedes, Souto (46 Mazur), Łysiak, zaw. testowany, Hałucha (30 Manolo), Lorek (46 Pieniążek), zaw. testowany (5 Zych). Trener: Sławomir Szeliga.

Izolator: Zaw. testowany – Gajdek (46 Cach), Kasprzyk, zaw. testowany, K. Wilk (46 zaw. testowany), Kowal (46 zaw. testowany), Walas, Majcher (46 Frydrych), J. Wilk (46 Nalepka), zaw. testowany, Domino (46 Żurawski). Trener: Tomasz Głąb.