4 liga podkarpacka. Pewne zwycięstwo Izolatora Boguchwała. Sokół Nisko pogrąża się w kryzysie

Konrad Karaś
Izolator Boguchwała pewnie pokonał Sokół Nisko
Izolator Boguchwała pewnie pokonał Sokół Nisko Michał Czajka
Piłkarze z Boguchwały znów z trzema punktami. Tym razem bez żadnych problemów pokonali u siebie drużynę Sokoła Nisko.

Podopieczni Tomasza Głąba chyba polubili wynik 3:0, bo aż trzy z czterech ich ostatnich meczów kończyły się właśnie takim rezultatem. Wszystkie, rzecz jasna, na ich korzyść.

W meczu ze znajdującym się w sporym kryzysie w rundzie wiosennej beniaminkiem z Niska (tylko jeden zdobyty punkt) biało-zieloni dominowali właściwie od samego początku. W pierwszej połowie, skutecznym strzałem z rzutu wolnego wynik spotkania otworzył Krystian Wilk, zaś po przerwie kolejne bramki dołożyli Przemysław Nalepka i Mateusz Kasprzyk.

Dla Izolatora Boguchwała było to dwunaste zwycięstwo w tym sezonie.

- Zadedykowałem zwycięstwo swojemu tacie, który obecnie przebywa w szpitalu, a który był i jest moim największym kibicem - powiedział po meczu trener "Izolacji" Tomasz Głąb.

Izolator Boguchwała - Sokół Nisko 3:0 (1:0)

Bramki: 1:0 K. Wilk 32, 2:0 P. Nalepka 47, 3:0 Kasprzyk 80.

Izolator: Dybski - T.Nalepka, Kasprzyk (82 Noga), Gajdek- K. Wilk, Majcher, Walas (61 Cach), J. Wilk (67 Urbaniak), Kowal (74 Kusy)- P. Nalepka, Frydrych ż (67 Oreńczuk). Trener Tomasz Głąb.

Sokół: Polit - Gnatek, Drelich, M. Pyryt, Omuru, Bednarz, Bigas, F. Moskal, Dziopak, Chamera, Mistrzyk. Trener Marcin Wołowiec.

Sędziował: Pachołek (Lubaczów). Widzów: 150.