4 liga podkarpacka. Nowy termin przerwanego meczu ligowego Igloopol Dębica - Sokół Nisko

Tomasz Paryś
Mecz został przerwany ze względu na warunki atmosferyczne uniemożliwiające grę.
Mecz został przerwany ze względu na warunki atmosferyczne uniemożliwiające grę. Igloopol.info
Zmianie uległ termin dokończenia meczu Igloopol Dębica - Sokół Nisko. Obie drużyny spotkają się ponownie tydzień później niż pierwotnie planowano.

Przerwane w 68 minucie spotkanie pierwszej wiosennej kolejki 4 ligi podkarpackiej pomiędzy Igloopolem Dębica i Sokołem Nisko miało zostać dokończone 29 marca (środa). Na prośbę obu klubów Wydział Gier Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej przesunął termin jego rozegrania na następną środę tj. 5 kwietnia, na godzinę 17.30. Mecz odbędzie się w Dębicy, na stadionie przy ulicy Sportowej 26. W momencie jego przerwania gospodarze prowadzili 2:0 po bramkach Łukasza Cyrana i Marcosa Dos Santosa.

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?