4 liga podkarpacka. Lechia Sędziszów remisuje z Polonią Przemyśl

Marcin Jastrzębski
Polonia Przemyśl zremisowała w Sędziszowie Małopolskim
Polonia Przemyśl zremisowała w Sędziszowie Małopolskim Łukasz Solski
Piłkarze Lechii Sędziszów zremisowali na własnym boisku z Polonią Przemyśl w meczu środowej kolejki podkarpackiej czwartej ligi. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie. Goście zmarnowali rzut karny.

Lechiści lepiej weszli w to spotkanie. Po dośrodkowaniu Amadeusza Czółno już w siódmej minucie spotkania objęli prowadzeniu, bo piłkę głową do siatki skierował Przemek Pyrdek. 10 minut później wyrównał pochodzący z Republiki Południowej Afryki - Abreu Emilio Da Costa. Dostał on podanie z głębi pola za linię obrony Lechii.

Przed przerwą Hryhorii Zanko powinien zdobyć gola na 1:2, ale nie wykorzystał rzutu karnego. Przy strzale z 11. metra jego intencje wyczuł golkiper miejscowych – Łukasz Ćwiczak.

W drugiej połowie kolejne bramki nie padły co nie znaczy, że drużyny ograniczyły się do obrony. Był to otwarty mecz, w którym każda ze stron chciała grać ofensywie. Ostatecznie remis wygląda na sprawiedliwy rezultat.

Lechia Sędziszów – Polonia Przemyśl 1:1 (1:1)

Bramki: 1:0 Pyrdek 7, 1:1 Da Costa 17

Lechia: Ł. Ćwiczak – Am. Czółno, Lesiński, Świst, Al. Czółno – Ciemierkiewicz, Słoma ż, Frakiewicz – Wesołowski, Pyrdek, Potwora ż. Trener Dariusz Frankiewicz.

Polonia: Kuźma – Solarz ż, Kuźniar, Zanko, Bacza, Kazek ż, Syczewskij, Błahuciak, Jasinski, Da Costa ż, Walczyszewski. Trener Waldemar Warchoł.