3 liga. Texom Sokół Sieniawa przegrał w Sandomierzu, mimo że prowadził 2:0

Texom Sokół Sieniawa prowadził już 2:0, ale meczu nie wygrał.
Texom Sokół Sieniawa prowadził już 2:0, ale meczu nie wygrał. Grzegorz Kostka
Sokół po pierwszej pół godzinie gry chyba nawet w najczarniejszych myślach nie sądził, że z Sandomierza wyjedzie bez punktów, a jednak tak się stało.

Piłkarze z Sieniawy zaczęli bardzo dobrze już po 23 minutach prowadzili 2:0, po trafieniach Dominika Ochała i Szymona Fereta. Niestety dla nich jeszcze przed przerwą gospodarze złapali kontakt, po skutecznie wykonanym rzucie karnym. Miejscowi po przerwie ostro zabrali się za robotę i w 64 minucie Sprawka doprowadził do wyrównania. Dziesięć minut później Wisła wyszła na prowadzenie za sprawą celnego strzału Solodovnicova. Do końca meczu mimo prób ofensywnych piłkarzy z Sieniawy, nie udało im się zdobyć bramki i uratować choćby jeden punkt, który wydawał się tak blisko na początku spotkania.

Wisła Sandomierz - Texom Sokół Sieniawa 3:2 (1:2)

Bramki: 0:1 Ochał 16, 0:2 Feret 23, 1:2 Solodovnicov 37-karny, 2:2 Sprawka 64, 3:2 Solodovnicov 74.

Wisła: Polit – Sydorenko, Krajewski ż (46 Wódz), Sprawka (81 Stępień), Solodovnicov, Partyka, Troianovskyi, Janik ż (90 Bień), Persak (81 Bednarz), Kuzior (46 Peda), Sidy. Trener Jarosław Pacholarz.

Sokół: Rudiolf – Geniec ż, Skała, Ochał, Lis ż – Majka (60 Wolak), Gdowik ż (75 Pikiel), Wawryszczuk, Jeż (60 Oziębło ż), Feret - Mazgoła (60 Twardowski). Trener Arkadiusz Baran.