2 liga słowacka hokeja. Ciarko KH 58 Sanok wygrał trzeci raz. Pokonał HKM Rimavska Sobota [ZDJĘCIA]

mawa
Po dramatycznej końcówce hokeiści Ciarko KH 58 Sanok wygrali trzeci mecz w rozgrywkach 2 ligi słowackiej. Po dwóch golach doświadczonego Mermera oraz trafieniach młodych Bielca i Chmury ograli 4:3 faworyzowany zespół HKM Rimavska Sobota. Ciarko KH 58 Sanok – HKM Rimavska Sobota 4:3Tercje: 1:1, 2:0, 1:2. Bramki: Mermer 15 minuta (asysty: Bielec i Kuryla) i 25 (Bielec i Dobrzyński), Bielec 30 w przewadze (Mermer i Filipau), Chmura 57 (Wilusz i Gulbinowicz) - Fekiać 3 w przewadze (Kulisek i Nociar), Zorvan 56 (Fekiać i Buda), Buda 60. Ciarko KH 58: Skrabalak – Olearczyk, Filipau; Demkowicz, Kuryla; Mazur, Gulbinowicz - Biały, Witan, Ćwikła; Bielec, Mermer, Dobrzyński; Chmura, Wilusz, D. Hućko. Trener Marcin Ćwikła. Kary: 22 (10 Ćwikła) - 14 minut. Strzały: 38-48. Widzów 1400. Tomasz Sowa
Po dramatycznej końcówce hokeiści Ciarko KH 58 Sanok wygrali trzeci mecz w rozgrywkach 2 ligi słowackiej. Po dwóch golach doświadczonego Mermera oraz trafieniach młodych Bielca i Chmury ograli 4:3 faworyzowany zespół HKM Rimavska Sobota.