2 liga kobiet. Siatkarki Marby Sędziszów pokonały Wisłę Kraków

Tomasz Paryś
Siatkarki Marby Sędziszów cieszą się z kolejnej wygranej.
Siatkarki Marby Sędziszów cieszą się z kolejnej wygranej. Patrycja Masłowska-Kipa/Marba Sędziszów
Marba Sędziszów kontynuuje zwycięską passę i umacnia się na drugim miejscu w tabeli.

Początek meczu był dla Marby dość trudny. W pierwszym secie Wisła sprawiała trochę problemów, a podopieczne Macieja Lesia po przerwie świąteczno-noworocznej nie mogły wejść na swój poziom gry. Pomimo tego, że w końcówce rywalki odrobiły dużą stratę punktową, to gospodynie zachowały zimną krew i wygrały tego seta.

- Kolejne dwie odsłony były w zupełności kontrolowane przez nasz zespół. Można śmiało powiedzieć, że we wszystkich elementach byłyśmy lepsze od drużyny z Krakowa - stwierdziła MVP spotkania, przyjmująca Bernadetta Jarema.

Marba Sędziszów Małopolski – Wisła Kraków 3:0

Sety: 25:23, 25:13, 25:16

Marba: Pelczarska, Bazan, Głaz, Lewandowska, Jarema, Żabińska - Etgens (libero) oraz Pikusa, Lubas, Bochenek. Trener Maciej Leś.

POZOSTAŁE WYNIKI: MKS Imielin – Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:0 (29:27, 25:16, 25:18), Kęczanin Kęty – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:3 (15:25, 16:25, 25:11, 23:25), Maraton Krzeszowice – AZS UMCS Lublin 3:1 (25:14, 26:24, 25:27, 25:22), SMS PZPS II Szczyrk – Sandecja Poprad Stary Sącz przełożono na 19 lutego.