2 i 3 liga kobiet. Sokół Kolbuszowa Dolna, Izolator Boguchwała, Resovia II i Inter Gnojnica miały powody do zadowolenia

Sokółki pokonały spadkowicza z 1 ligi
Sokółki pokonały spadkowicza z 1 ligi Marcin Jastrzębski
To był dobry weekend dla podkarpackich drużyn kobiecych.

2 liga

W zaległym meczu 5. kolejki piłkarki Sokoła Kolbuszowa Dolna pokonały spadkowicza z 1 ligi. Po pierwszej połowie może jeszcze nie było wielkich powodów do optymizmu, bo sokółki remisowały 1:1, ale w drugiej już się rozkręciły i zgarnęły komplet punktów. Warto dodać, że decydujące bramki zdobyły wprowadzone w drugiej połowie Aleksandra Mokrzycka i Patrycja Jednacz.

Sokół Kolbuszowa Dolna - Rolnik Biedrzychowice 3:1 (1:1)

Bramki dla Sokoła: Mokrzycka, Dańko, Jednacz.

Sokół: Draus- Pokrywka, Paterak, Wdowiak, Derylak- Dańko, Kaznecka, Janas(90 Nowak), Śpiewak ( 46 Mokrzycka)- Kwitkowska (46 Jednacz), Kot. Trener Ryszard Mokrzycki.

3 liga

Wszystkie podkarpackie zespoły zgodnie wygrały swoje pojedynki. Resovia i Izolator dosyć pewnie natomiast Inter musiał się mocno napocić, ale warto docenić ich wysiłek, bo zespół z Gnojnicy przegrywał już 0:2, by w drugiej połowie odwrócić losy meczu i ostatecznie zgarnąć komplet punktów.

WYNIKI: Resovia II - MOSiR Lubartów 4:2 dla Resovii Mikrut trzy, Lemko; Izolator Boguchwała - Football Success Academy Kraków 3:0 Rzeszut dwie, Trawińska; Inter Gnojnica - Iskra Brzezinka 3:2 (0:2) dla Interu Drąg dwie, Zawiślak; Rysy Bukowina Tatrzańska - Naprzód Sobolów 1:7; KSZO Ostrowiec Św. - Pogorzanka Pogorzyce 2:1. Pauza Górnik II Łęczna.