1 liga siatkówki kobiet. Zawodniczki Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ przegrały z Budowlanymi Toruń

Sebastian Czech
Zwycięzce wyłonił zacięty tie-break
Zwycięzce wyłonił zacięty tie-break archiwum
Krośnianki przegrały superważny mecz, przez co najprawdopodobniej straciły szanse na awans do pierwszej ósemki.

Szkoda tym bardziej, że zdominowały całkowicie rywalki w 3 oraz 4 secie i wydawało się, że przedłużą zwycięską passę na tie-break. Niestety stało się inaczej.

– Złapaliśmy rytm, radziliśmy sobie znakomicie, wyrównaliśmy i dowiedliśmy posiadanych umiejętności. Za chwilę jednak potwierdziliśmy, że brakuje nam doświadczenia w decydujących partiach, czy piłkach. Ulegliśmy w tie-breaku na przewagi, wcześniej przegraliśmy w takich samych okolicznościach drugiego seta, tracąc decydujące punkty po błędach, które nie powinny się nam przytrafić – powiedział Dominik Stanisławczyk, trener Karpat.

Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ - Budowlani Toruń 2:3 (18:25, 26:28, 25:19, 25:10, 14:16)

Karpaty: Bimkiewicz, A. Muszyńska, Stronias, Filipek, Klekot, Orzyłowska oraz Filipowicz (libero), Niedźwiecka, Konieczna. Trener Dominik Stanisławczyk.

Budowlani: Bolimowska, Bednarek, Sokolińska, Śmieszek, Dąbrowska, Minicz oraz Łukasiewicz (libero), Rafałko, Szymczak. Trener Mirosław Zawieracz.

Widzów 400.

POPULARNE NA NOWINY24/SPORT:

Samochody Roberta Lewandowskiego [ZDJĘCIA]

Najwyższe transfery polskich piłkarzy w historii [TOP 10]

Piękna dziewczyna Szymona Żurkowskiego [ZDJĘCIA]

Agata Sawicka, siatkarka Developresu Rzeszów po przegranym meczu z Budowlanymi Łódź