Trwa głosowanie
Pozostało: 16 dni
Plebiscyt: Mistrzowie Agro 2024
Wybieramy Rolnika Roku
- Laureat pierwszego miejsca zdobędzie tytuł Rolnik Roku Województwa Podkarpackiego, nagrodę finansową 3000 złotych i awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu. Na laureatów drugiego i trzeciego miejsca czekają nagrody finansowe w wysokości 1000 złotych.
- Głosowanie będzie trwać do czwartku, 6 czerwca 2024 r. do godz. 20:30. Informacji udziela Aleksandra Grześkiewicz - tel. 513585314.
UWAGA:
Ważne informacje dla rolników
- KLIKNIJ i przeczytaj!
-
Mateusz Kiełb
Dębów
104głosy -
Piotr Jankowski
Tapin
98głosów -
Joanna Piątkowska
Myczkowce
55głosów -
Patryk Warzycki
Podwale
35głosów -
Karina Strzelec
Żurawica
30głosów -
Piotr Biernat
Hoszowczyk
14głosów -
Piotr Kutyła
Grabowiec
12głosów -
Mateusz Knap
Szówsko
10głosów -
Agnieszka Lazar
Jarosław
9głosów -
Franciszek Kagan
Zabrnie
7głosów -
Kamil Gryczman
Rozbórz
7głosów -
Stanisław Duchań
Przeworsk
4głosy -
Jakub Mazur
Gawłuszowice
3głosy -
Jolanta Bruc
Łobozew Dolny
2głosy -
Mirosław Krupa
Ustrzyki Dolne
1głos -
Barbara i Mariusz Gumienny
Dębowiec
1głos -
Leszek Jakimowicz
Wólka Krowicka
1głos -
Andrzej Urbanek
Korczyna
1głos -
Agnieszka Mikołajczyk
Ustrzyki Dolne
— -
Sławomir Wyskiel
Lutowiska
— -
Krzysztof Wilk
Wiewiórka
— -
Marek Belter
Czarna
— -
Piotr Krzak
Borowa
— -
Aleksander Makowiec
Pruchnik
— -
Andrzej Walczak
Tuczempy
— -
Artur Fronc
Jankowice
— -
Marek Potoczny
Tuligłowy
— -
Roman Gęsiorski
Boratyn
— -
Krzysztof Szeredy
Nowy Żmigród
— -
Mariusz Solender
Bierówka
— -
Michał Kosiba
Warzyce
— -
Przemysław Radoń
Tarnowiec
— -
Krzysztof Wilk
Kosowy
— -
Maria Gliniany
Kolbuszowa
— -
Michał Stępień
Korczowiska
— -
Adam Tudryn
Przychojec
— -
Damian Moskal
Giedlarowa
— -
Janusz Okruch
Piskorowice
— -
Agata Bogusz
Lubaczów
— -
Elżbieta Jędrys
Basznia Dolna
— -
Marcin Szylar
Markowa
— -
Rafał Rosół
Markowa
— -
Leon Miłos
Czermin
— -
Leszek Bukowski
Kliszów
— -
Wojciech Muniak
Kiełków
— -
Józef Walczak
Mostki
— -
Lucjan Podpora
Derylaki
— -
Piotr Krupa
Sigiełki
— -
Zbigniew Martyna
Szyperki
— -
Artur Fiałkiewicz
Grochowce
— -
Dariusz Zaprzała
Duńkowiczki
— -
Ewelina Niedzielska
Żohatyn
— -
Grzegorz Radoń
Pikulice
— -
Patryk Rewera
Niechobrz
— -
Janusz Piestrak
Małkowice
— -
Łukasz Broniek
Hruszowice
— -
Maciej Pelc
Kupiatycze
— -
Magdalena Porębska
Orły
— -
Tomasz Sagan
Wróblik Szlachecki
— -
Renata Fujarowicz
Pantalowice
— -
Adam Łuszcz
Wielopole Skrzyńskie
— -
Mateusz Korycki
Wola Ociecka
— -
Piotr Czapka
Czarna Sędziszowska
— -
Wojciech Kisiel
Bystrzyca
— -
Dorota Leniard
Chmielnik
— -
Bartek Kot
Niebieszczany
— -
Marian Piotrowski
Bukowsko
— -
Roman Pietroszek
Wola Piotrowa
— -
Ewelina Piskorowska
Gwoździec
— -
Józef Kokoszka
Bojanów
— -
Marcin Bąk
Chwałowice
— -
Marcin Dunaj
Lubla
— -
Tomasz Duma
Lutcza
— -
Michał Rojek
Wrzawy
— -
Jarosław Czaja
Kolbuszowa
— -
Tomasz Stopyra
Tuczempy
— -
Artur Ziemiański
Haczów
— -
Kamil Stopyra
Tuczempy
— -
Tomasz Stanek
Pstrągowa
— -
Mariusz Lubelski
Piątkowa
— -
Hubert Romaniec
Szówsko
—